Зовнішньої реклами потребують не тільки величезні готелі, але і невеликі міні-готелі. Основне завдання такої реклами — інформувати відвідувачів про місце розташування готелю, про послуги, що надаються.

До видів зовнішньої реклами для готелів можна віднести:

Вивіски готелів– один з важливих атрибутів, це обличча готелю. Дуже часто її доповнюють табличкою на вхідних дверях і панеллю яка світиться в вітрині вестибюля, на якій інформують про точний час роботи;

Панель-кронштейн для готелів – використовують в ролі додаткової вивіски. Кріпиться на фасаді будівлі, містить тільки ключову інформацію — назва готелю, контактний телефон. Додатково використовують підсвічування — для посилення враження на відвідувачів.

Білборди для отелей– оптимальне рішення для готелів, які знаходяться в декількох кілометрах від дороги. Під час побачена реклама — допоможе зробити вибір на Вашу користь, серед інших готелів.
Навігаційні покажчики для готелів – стануть відмінним рішенням для готелів, які не так просто знайти. Таку рекламу можна виконати як у вигляді звичайних табличок, так і покажчиків з певною відстанню і напрямком до готелю.

Всю необхідну інформацію Ви можете дізнатися за телефонами:
(044) 426 99 55
(067) 446 47 29

або відправити запит на пошту: reclama@arena2000.com.ua