РЕСТОРАНИ, ПІЦЕРІЇ, КАФЕ, КАВ’ЯРНІ

Вам обов’язково необхідна зовнішня реклама, якщо Ви плануєте відкрити ресторан, кафе або піцерію. Компанія «Арена 2000» з 1998 року займається виготовленням будь-яких видів зовнішньої реклами для ресторанів та кафе.

У Наші послуги входить:

— створення декількох макетів реклами;
— виробництво рекламної продукції – вивіски для ресторанів, вивіски кафе;
оформлення фасадів ресторанів;
— інформаційні покажчики для ресторанів;
навігація на поверхи для ресторану;
дахові установки для ресторану

Наші послуги з виготовлення зовнішньої реклами доступні абсолютно для всіх компаній. Дзвоніть за телефонами: (044) 426 99 55, (067) 446 47 29 або пишіть Нам на пошту:reclama@arena2000.com.ua

Зовнішня та інтер’єрна реклама використовується в будь-якому бізнесі. Тільки так можна донести до споживачів інформацію про компанію, її послуги, акції, що проводяться. Зовнішня реклама ресторану або готелю не менш важлива. Це заклади особливого класу, призначені для обслуговування клієнтів, організації відпочинку, розваг. Реклама потрібна і при відкритті закладу, і для підтримки його популярності серед клієнтів.

За час роботи на ринку ми реалізували десятки успішних проектів. Серед наших замовників і кафе, і суші-бари, і готелі. Наприклад, ви можете побачити, яку вивіску ми підготували для ресторану «Very Well Cafe».