Об’ємні літери

Світлові літери для зовнішньої реклами

Оригінальна і ефективна реклама може бути різною, привертаючи увагу потенційних клієнтів, відвідувачів, замовників і партнерів. Компанія «Арена 2000» здійснює виготовлення літер для реклами – спеціальних об’ємних конструкцій, які відрізняються широким розмаїттям вибору.

 

Об’ємні літери в рекламі

У сучасних великих містах практично всі будівлі і фасади рясніють яскравою, оригінальною рекламою, яка закликає купувати або користуватися послугами. Тому одним з найбільш правильних, грамотних рішень буде застосування світлодіодних літер для реклами.

Така рекламна продукція зможе забезпечити якомога більшу увагу, а висока якість виробів дозволить Нашим замовникам впевнено експлуатувати їх протягом довгих відрізків часу. Ми пропонуємо світлові літери для зовнішньої реклами, котрі:

·         Дозволяють оформляти фасади розважальних закладів — клубів, дискотек, барів;

·         Є максимально стійкими до агресивного впливу погодних умов;

·         Можуть мати найрізноманітніші варіанти підсвічування — внутрішню, зовнішню, контражурну.

Матеріали для виготовлення можуть бути самими різними. В зовнішній рекламі літери можна виробляти з металу, акрилу, полістиролу, ПВХ або пластику. Наша компанія пропонує для вибору широкий асортимент варіацій, де всі матеріали відрізняються міцністю, надійністю та екологічною чистотою.