Вивіска - це те, що побачить Ваш клієнт в першу чергу, те, що змусить «намалювати» певний образ за яким Він зробить вибір заходити або не заходить до Вас.

Світлова вивіска – це те,на чому не можна економити, аби це в першу чергу не відбилося на Вашій репутації. Якщо Ви вже визначилися з дизайном, зовнішнім виглядом і матеріалами для вивіски, знадобиться тільки узгодження кольорів, матеріалів та розмірів після замірів Нашими фахівцями. Якщо Ви ще не визначилися з дизайном і зовнішнім виглядом Вашої вивіски для фасаду, Наші дизайнери з багаторічним досвідом роботи в зовнішній рекламі обов’язково запропонують індивідуальний дизайн вивіски з урахуванням усих Ваших побажань.

Грамотна зовнішня реклама для магазину  здатна вплинути не тільки на позитивне враження клієнта при першому знайомстві за магагзином, а й безпосередньо на продажі Вашого магазину, особливо якщо Він знаходиться в торговому центрі.

Вивіска – це важлива частина оформлення магазину, особливо якщо Він розташовується у великому бізнес-центрі, саме там де відбувається боротьба за увагу клієнта. Чим яскравіше та незвичніше інформаційна вивіска – тим більше ймовірність того, що Вас помітять в загальному потоці інформації.

Арена 2000 — компанія фахівців з 20-річним досвідом роботи в зовнішній рекламі. В нашій работі ми дотримуємось всих вимог до рекламної продукції. Ми контролюємо якість продукції на кожному етапі роботи: починаючи з запиту, який потрапив в компанію – закінчуючи макетним і зварювальним цехом.