ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Зовнішня реклама, нанесена за допомогою широкоформатного друку має чіткий, яскравий дизайн, а завдяки своїм великим розмірам не залишиться непоміченою. Реклама, яка нанесена за допомогою широкоформатного друку володіє такими властивостями, як стійкість до зовнішніх пошкоджень, висока точність передачі кольорів, чіткість. завдяки широкоформатного друку можливе оформлення рекламних стендів, транспорту, виставкових стендів, рекламних щитів.

Якщо Ви шукайте послуги з широкоформатного друку в Києві, Ви звернулися точно за адресою.
Рекламно-виробниче підприємство «Арена 2000» готова взятися за будь-який обсяг роботи і виконати точно в строк. Підберемо друк під Ваші індивідуальні побажання, а також щоб це було оптимально за ціною. Оперативна широкоформатний друк в Арена 2000 це не тільки максимально швидко, але і якісне виготовлення і друк для Ваших рекламних виробів.

Наша компанія працює на ринку зовнішньої реклами близько 20 років і може надати повний спектр послуг по зовнішній рекламі: починаючи створенням і розробкою індивідуального дизайну, закінчуючи друкованої обробкою виробів і навіть збором рекламних конструкцій при необхідності.
Якісний повнокольоровий друк в Києві, точно в строк тільки в рекламно-виробничому підприємстві «Арена — 2000». Ви можете залишити свою заявку на сайті: reclama@arena2000.com.ua або зв’язатися по одному з телефонів на Нашому сайті, за якими Вас з радістю проконсультують і дадуть відповідь на будь-які питання.

Якісний широкоформатний друк в Києві – запорука успіху Вашої компанії. Що не маловажно, для постійних клієнтів — існує гнучка система знижок. Залежно від обсягів замовлення — Ми готові прорахувати Вам друк на банері за оптовими цінами. Наше підприємство Арена 2000 готове виконати друк на будь-якому матеріалі. Фахівці компанії Арена 2000 допоможуть підібрати варіанти матеріалів для широкоформатного друку, в залежності від того для яких цілей буде призначений друк.