Штендери, стійки, конструкції

Рекламно-виробниче підприємство «Арена 2000» займається протягом 20 років виробництвом зовнішньої реклами на високому, професійному рівні. Для реалізації Наших проектів ми використовуємо всі Наші можливості і технології. Для того, щоб зуміти вирішити всі технічні нюанси, підприємство в своєму розпорядженні має спеціально обладнаний макетний, зварювальний і лазерний цех, також в Нашому штаті є інженер-конструктор, який робить всі необхідні розрахунки перед виготовленням будь-якої рекламної конструкції зовнішньої реклами.

Якщо Вам терміново потрібен недорогий штендер або рекламна стійка Ви звернулися за адресою. Завдяки наявності власного виробництва, ПП «Арена 2000» на відміну від інших компаній по виробництву зовнішньої реклами здатна запропонувати найнижчі ціни для своїх клієнтів. Замовляючи зовнішню рекламу в ПП «Арена 2000», Ви отримуєте відмінну якість штендера і рекламних стійок за собівартістю.

АКЦІЯ на рекламний штендер і стійки!

Умови участі в акції:
— готовий макет, відповідно до технічних вимог;
— самовивіз виробів за адресою: вул. Сирецька, 35.

5 причин замовити штендер і стійки в ПП «Арена 2000»:

  1. Дешево. За собівартістю ми пропонуємо готову і якісну продукцію – штендер і стійки;
  2. Швидко. Зробимо штендер швидко! Умова — наявність макета.
  3. Недорога доставка. Замовляючи доставку, ви не будете переплачувати.
  4. Якісно. Для виробництва ми використовуємо тільки якісні, надійні і перевірені часом матеріали. Для виробництва штендера використовується композитний матеріал. Це робить рекламний штендер стійким до несприятливих погодних умов, які пов’язані з різкою зміною температури.
  5. Додаткові послуги. Ви можете замовити розробку макету, якщо в цьому є необхідність. Наші досвідчені дизайнери в короткі терміни розроблять макет для штендера по вашим побажанням.

Стандартний прямокутний штендер (660х1200 мм)

Стандартний арочний штендер (660х1300 мм)
Стандартний арочний штендер (660х1300 мм)