ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
25.10.2019
ТАБЛИЧКА З КОМПОЗИТУ
25.10.2019

БРЕНДУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ

Брендування авто рекламою — давно стало одним із чинників формування корпоративного стилю компанії, до того ж будь-який підприємець знає, як часом дорого обходиться оренда рекламних площин в Києві.

Реклама на авто дає Нам можливість рекламувати свій товар, або просувати ту чи іншу послугу, не заплативши за оренду рекламного носія ні копійки.

Брендування авто, є мобільним видом реклами, а мінімальний термін його служби від трьох років і вище.

Ефективна — мобільна реклама на автомобілі може значно збільшити кількість замовлень і потік клієнтів, а красивий, інформативний дизайн надовго залишитися в пам’яті Ваших потенційних клієнтів.Наша компанія пропонує високоякісні послуги в сфері брендування автомобілів в Україні з 1998 року.

Ми працюємо виключно з найкращими матеріалами, а Наші фахівці з багатющим досвідом і багажем знань, якісно проводять обклеювання автомобілів.
На дорогах перетинаються представники всіх соціальних верств — або в якості пішоходів, або в якості водіїв та пасажирів, саме тому брендування автотранспорту — це відмінний спосіб нагадати про Вашу компанію в цілому або ж прорекламувати якийсь конкретний товар або послугу.

Тож ми вважаємо, що нехтувати такою дієвою рекламою — це майже злочин проти своєї фірми.

До того ж за даними дослідників, реклама за допомогою брендованого автотранспорту не сприймається як агресивна або нав’язлива, а похвалитися таким же солідним охопленням аудиторії не може жоден інший вид зовнішньої реклами.

Проконсультуватися більш детально або оформити замовлення можна з Нашими менеджерами за телефоном +38 (067) 446 47 29 або написавши Нам в Viber / Telegramm

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.