ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
28.10.2019
ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
31.10.2019

Широкоформатний друк

Широкоформатний друк на сьогоднішній день є самим застосовуваним методом отримання яскравих, барвистих і дуже чітких зображень на рекламних площах великого формату, саме тому його сміливо можна назвати кращим рішенням для зовнішньої та інтер’єрної реклами. Він підходить як для створення зовнішніх елементів, так і внутрішніх (інакше кажучи — «інтер’єрна реклама»).

Широкоформатний кольоровий друк — це сучасний і особливо ефективний спосіб оформлення рекламних площин. В якості вихідних матеріалів використовуються рулони і листи з різних матеріалів, це може бути папір, тканина, плівка, банер або банерна сітка (перфорований банер, що пропускає денне світло і відрізняється високою стійкістю до впливу навколишнього середовища).

Для виготовлення елементів реклами використовуються спеціальні технології та сучасне обладнання (висококласні плоттери), яке здатне забезпечити фотореалістичний друк величезного розміру на відносно великих форматах.

Якщо необхідний зовнішній широкоформатний друк тоді матеріал обов’язково повинен володіти високою стійкістю до впливів навколишнього середовища (витримувати дощ, сніг, перепади температур). Якщо мова йде про інтер’єрну рекламу (оформлення стендів, стін або колон в торгових точках, офісах), тоді достатньо використовувати паперовий носій або самоклеючу плівку. Це найдешевший широкоформатний друк, для нього головна мета якісне, точне і чітке зображення, але немає необхідності в довгостроковій експлуатації.

Широкоформатний друк в Києві найчастіше виконується на банерній тканині. В її основі лежить міцний композиційний матеріал і еластичний наповнювач з вінілових полімерів, такий склад забезпечує високу міцність матеріалу: він не боїться впливу навколишнього середовища, здатний прослужити кілька років, не втративши зовнішньої презентабельності, якості зображення та фарб. Відмінністю банерної сітки є здатність пропускати повітря і світло, і при цьому затримувати пилові частинки. Саме її Ви найчастіше бачите на будівельних об’єктах і громадському транспорті(перфорована плівка).

Всім, кого цікавить терміновий широкоформатний друк, якісно і недорого — запрошуємо звертатися до нас, в компанію Арена 2000.

Ми пропонуємо для Вас широкий спектр послуг, при цьому ціна широкоформатного друку у нас залишається демократичною і доступною для кожного.

У нас Ви можете замовити:

Потрібен широкоформатний друк за помірною ціною, тоді звертайтеся, ми з радістю допоможемо підібрати для Вас оптимальне рішення, враховуючи завдання носія реклами і цільову спрямованість, а також місце його експлуатації.

Прямо зараз Ви можете звернутися в нашу компанію Арена 2000, яка більше 20 років надає якісні послуги на ринку зовнішньої реклами в Києві.

Для цього зателефонуйте або пишіть Нам Viber / Telegramm +38 (067) 446 47 29

Ми зробимо рекламу, яка буде працювати на Вас!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.