ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА
31.10.2019
ТАБЛИЧКА ИЗ АКРИЛА
21.11.2019

Інтер’єрні вивіски

Інтер’єрна вивіска — це одна з різновидів корпоративного, торгового або промислового інтер’єрного дизайну. Інтер’єрні вивіски призначені для інформування знаходяться в приміщенні відвідувачів щодо навігації або розташування в будівлі тих чи інших компаній, магазинів, підприємств або відділів. Внутрішні вивіски, покликані інформувати знаходяться в будівлі, можуть бути обов’язковими до розміщення. Яскравий приклад, коли внутрішні вивіски необхідні відповідно до законодавства — таблички «Вихід» в кінотеатрах, ресторанах та інших громадських місцях.

Поряд з інформацією, інтер’єрні вивіски можуть використовуватися в рекламних цілях. Рекламні інтер’єрні вивіски — прекрасна можливість залучити додаткових покупців, клієнтів або партнерів, позначити присутність своєї компанії, оголосити про знижки або акціях. Одним словом, рекламні інтер’єрні вивіски, виготовлення яких обходиться не так дорого, є одним з найбільш ефективних бюджетних маркетингових прийомів.

Інтер’єрні вивіски призначені для оформлення місць продажів, офісів. Як правило, це інформаційні або рекламні вивіски із застосуванням об’ємних літер з нержавійки, несвітлових металевих букв, букв з контражурной підсвічуванням. Також дуже виграшно виглядають інтер’єрні вивіски, виготовлені з акрилу, закріплені на стіну на дистанційних власниках.

Інтер’єрні вивіски вносять затишок в дизайн місць продажів, збільшують інформативність. Останнім часом все частіше при проектуванні і виробництві інтер’єрних вивісок застосовується світлодіодне підсвічування. Світлодіодні інтер’єрні вивіски — це низьке енергоспоживання, електробезпека, висока яскравість, доступність і в той же час особливу вишуканість.

Ми можемо запропонувати Вам такі вивіски :

Інтер’єрний лайтбокс. Це короб який світиться, може бути виконаний з пластика або композиту. Його конструкція передбачає закріплення до підлоги, стелі або стіні приміщення. Внутрішня підсвітка короба оформляється за допомогою світлодіодних елементів;

Об’ємні інтер’єрні літери. Для того щоб літера могла по праву вважатися об’ємною, її товщина повинна перевищувати 1 см. Для підсвічування літер невеликого розміру ми використовуємо світлодіоди;

Псевдо об’ємні інтер’єрні літери. Елементи для такого напису вирізаються з листового матеріалу. Це може бути композит, ПВХ, акрил і т.д. Середня товщина літери не перевищує 1 см (в залежності від товщини листа матеріалу), проте завдяки грамотному розміщенню на тлі і спеціального підсвічування, такі літери виглядають рельєфно і об’ємно;

Консолі інтер’єрні. Взагалі консоль є однією з найстаріших рекламних конструкцій. Ще в позаминулому столітті на центральних вулицях великих міст раз у раз виднілися «висунуті» над тротуаром вивіски з назвою закладів. Ми створюємо консолі для закріплення їх перпендикулярно потоку рухомих людей, така вивіска є дуже помітною і ефективною рекламою.

Наша рекламна компанія Арена 2000, виготовляє всі види інтер’єрних вивісок: інформаційні, рекламні, навігаційні. Терміни виконання — обумовлюються індивідуально враховуючи побажання замовника. Якість виготовлення має найвищий рівень стандартів.

Подробиці і ціни можна дізнатися у Наших менеджерів, зв’язавшись з нами по телефону або написавши нам в будь-який зручний для Вас спосіб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.