АВТОСАЛОНИ, АВТОСЕРВІС

Зовнішня реклама для автосалонів в Києві – є відмінним інструментом для залучення уваги потенційних клієнтів. Найбільша проблема автосервісів — велика конкуренція. Виходом з цього положення буде — привертаюча увагу вивіска в киеве, об’ємні літери або світлова вивіска.

Види зовнішньої реклами для автосалонів і автосервісів

ПП «Арена 2000» пропонує всі види зовнішньої реклами в киеве для автосалонів, сервісного обслуговування та ремонту автомобілів. Залежно від Вашого бюджету, а також цілей — тимчасова або постійна реклама для Вашого магазину, Ми можемо запропонувати наступні варіанти рекламної продукції в якості вивіски.

світлові короби – виготовляємо з ударостійких матеріалів з відмінною світлопропускаючою здатністю, що дозволяє зробити Вашу рекламу більш помітніше і яскравіше. Ви можете замовити лайтбокс, всередині якого встановлюється елемент освітлення — завдяки яким реклама працює цілодобово. Крім виготовлення, лайтбокси – прості в установці при монтажі, стійкі до погодних умов, що робить цей видзовнішньої реклами для автосалонів самим популярним і затребуваним.

 

брандмауери, банери – одна з затребуваних і недорогих видів зовнішньої реклами в Києві. Якщо ви відкрили свій автосалон, або автосервіс і у вас немає часу на виготовлення світлових вивісоквиготовлення банера буде відмінним рішенням для тих у кого не можна гаяти жодної хвилини.Для виготовлення банерного панно застосовується спеціальне полотно, на якому можемо розмістити будь-яку інформацію.

оформлення вітрин та фасадів – якщо Вам необхідно комплексне рішення, і Ви хочете зробити Вашу рекламу більш помітною, тоді оформлення вітрин спеціальними щитами і вивісками — це те, що змусить потенційного покупця звернути увагу на Ваші послуги.

рекламні накліпки на авто – це є найбільш економним і ефективним способом зовнішньої реклами; рекламні наліпки або поклейка автомобіля зможе залучити велику кількість аудиторії завдяки мобільності транспорту. Охоплення аудиторії буде значно більше, на відміну від зовнішньої реклами, яка прив’язана до одного місця. Крім того, це буде візитною карткою для володаря автомобіля, завдяки такій рекламі на автомобілі, Ваш продукт стане пізнаваний, разом з Вами.

інтер’єрна реклама – така реклама, може бути привітанням для ваших постійних клієнтів, і візитною карткою для вашого автосалону. Світлова інтер’єрна вивіска – буде відмінною прикрасою для вашого автосалону.