Будинкові знаки

Компанією «Арена 2000» налагоджено виготовлення будинкових знаків для використання в різних видах місцевості. Високоякісна рекламна продукція здатна надати корінним жителям і гостям міста будь-яку корисну інформацію — від назв вулиць і номерів будинків до інформативних текстів за родом діяльності конкретних організацій.

Зручність і естетичність

Як часто можна побачити на різних будівлях вицвілі, що втратили свою привабливість і навіть читаність таблички! Наші вироби мають підвищені характеристики міцності, справжні антивандальні і стресостійкі властивості. Якісні, міцні будинкові знаки в Києві зможуть витерпіти будь-які негативні погодні умови.

Наша компанія займається замовленнями для муніципальних і комерційних структур. Матеріалами виготовлення є оцинкована сталь, пластик, композит. Після вибору формату будинкових знаків і табличок виготовлення здійснюється за допомогою новітнього європейського обладнання.

Подобные изделия отличаются:

 

·         Високими вимогами надійності;

·         Різними варіантами виконання;

·         Відмінними якостями довговічності.

Сучасні будинкові номерні знаки можуть бути виготовлені як в своїх стандартних варіаціях, так і в більш привабливому, фігурному виконанні. Часто більш оригінальні варіанти виробів замовляють для приватних секторів і приміських районів.