Дахові установи, стели

Сучасний маркетинг вже давно відрізняється оригінальністю і неймовірним креативом. Одним з популярних видів іміджевої реклами вважаються дахові установки, якы дозволяють бачити потрібну інформацію на багато кілометрів навколо, особливо в темний час доби. Наша компанія, пропонує такі маркетингові продукти та створює оптимальні умови для просування вВашого бізнесу.

Зовнішня реклама для потенційних клієнтів

Найпростішим варіантом розміщення реклами на будівлі організації є монтаж різних типів вивісок безпосередньо на фасад будівлі. Але існує ряд причин, за якими доцільніше розмістити світлові дахові установки або об’ємні світлові літери на самій покрівлі.

У цьому випадку будь-яку інформацію потенційні клієнти і замовники зможуть побачити досить явно навіть здалеку. У яких же випадках варто звернути увагу саме на таку рекламу? Найчастіше розміщення дахових установок передбачається в наступних випадках:

·         Якщо немає можливості встановити якісну, успішну рекламу на фасадній частині будівлі;

·         Якщо цей вид зовнішньої реклами стане найбільш ефективним рішенням;

·       Якщо таким чином важливо звернути увагу оточуючих на будівлю готелю, ресторану, торгового центру.

Подібні конструкції, як і рекламні стелли, здатні значно підвищити впізнаваність бренду, забезпечити приплив нових відвідувачів в офіс або центр надання послуг. Адже тільки оригінальні маркетингові рішення здатні привернути суспільну увагу.

Наша компанія «Арена 2000», виготовляє стелли в Києві, моделюючи вироби самих різних конфігурацій і розмірів. Подібні світлові конструкції можуть доносити максимум інформації, регламентованої брендбуками або спеціальними посібниками компаній.