Фреймлайти, акрілайти

Фреймлайти і акрілайти на сьогоднішній день є найбільш стильною, сучасною і поширеноюзовнішньою рекламою. Підсвічування дозволяє зробити зображення найбільш ефектним і яскравим для сприйняття. Фреймлайти і акрілайти є одним з невибагливих варіантів для зовнішньої реклами і найефектнішим способом для рекламування Вашої продукції. Світлові панелі займають особливе місце в рекламному оформленні магазинів, банків.

Акрилайт — ефектна вивіска. Вигравіруваний прозорий акрил, торець якого підсвічується світлодіодами або лампами. Таку вивіску добре видно в будь-який час доби.

Фрeймлайти
Тонка світлова панель. Витончене доповнення до вишуканого інтер’єру.

 

У рекламно-виробничому підприємстві «Арена 2000» у вас є можливість замовити виготовлення фремлайтов і акрилайтів. Завдяки тому, що Ми є виробником і здійснюємо оптові закупівлі сировини, це дозволяє продавати рекламну продукцію за собівартістю. Ви можете дізнатися подробиці за телефоном, вказаним на сайті: (044) 426 99 55, або зателефонувавши на Наш корпоративний (067) 446 47 29. Також ви можете залишити заявку на пошті reclama@arena2000.com.ua. Тільки у Нас Ви можете придбати світлові панелі за цінами виробника.

Світлові панелі з клік-профілю

Фремлайт і акрилайт – це класика серед інтер’єрної реклами. Тонкі лайтбокси з підсвічуванням мають цілий ряд переваг:
1) Привертають увагу перехожих, особливо у вечірній час доби, що дозволяє збільшити кількість потенційних клієнтів;
2) Доповнюють вивіску, яка вже є;
3) Прикрашає вітрини магазину;
Ми готові втілити будь-які Ваші дизайнерські рішення. Великий досвід в зовнішній рекламі дозволяє зробити все якісно без шкоди для якості.

Чому замовляти зовнішню рекламу в ПП «Арена 2000» вигідно?
1. Швидкість виготовлення;
2. Довговічність;
3. Прийнятні ціни;
4. Стильний дизайн.