Лазерна порізка

      Лазерна порізка має велике значення для виробництва зовнішньої реклами. Практично будь-яка вивіска складається з тих деталей, які необхідно не просто виготовити, а вони повинні відповідати точним розмірам і формам.
На сьогоднішній день, лазерна порізка є найточнішим і швидким способом, який дозволяє отримати точність різу в 0.01 мм. Лазерну порізку здійснюємо для наступних матеріалів: пластика, полістиролу, оргскла і акрилу.

Послуги лазерної порізки користуються великою популярністю в Києві. Ми готові запропонувати свої послуги лазерної порізки. Завдяки багаторічному досвіду роботи в зовнішній рекламі ми готові запропонувати Вам краще рішення як в області самої технології, так і в галузі економічних витрат. Завдяки власному виробництву, ПП «Арена 2000» може виготовити рекламу по собівартості, так як має в своєму розпорядженні спеціальне обладнання.

Завдяки такій послузі, як лазерна порізка, можна виготовити таку продукцію для зовнішньої реклами:

— різні об’ємні фігури;

інтер’єрні та зовнішні вивіски;

— декоративні вироби;

— створення гравіювання.

У нашій компанії працюють співробітники з багаторічним досвідом в зовнішній рекламі. Якщо у Вас виникли питання по виготовлення зовнішньої реклами, Ви можете звернутися до Наших фахівців за наступним телефоном: (044) 426 99 55, або залишити заявку за вказаною адресою: reclama@arena2000.com.ua і Ми обов’язково зв’яжемося з Вами.

Наші співробітники — це команда висококваліфікованих фахівців, які постійно вдосконалюють свої навички. Ми також готові допомогти і вирішуємо питання технічного характеру. наприклад замовляючи вивіску для зовнішньої реклами в ПП «Арена 2000» можете бути спокійні за її технічні аспекти, які можуть виникнути в процесі її експлуатації. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування будь-якого виду зовнішньої реклами, яка була замовлена ​​в Нашій компанії.