Монтажні, демонтажні роботи

Рекламно-виробниче підприємство «Арена 2000» пропонує свої послуги з монтажу і демонтажу. У нас Ви можете замовити монтаж рекламних носіїв наступного виду:

Об’ємних літер, світлових коробів
Банер, банерна сітка
Вхідні групи, стелли
Щити, дахові установки

Наші фахівці проводять монтаж і демонтаж робіт будь-якої складності, здійснюють всі типи монтажу реклами: на дахи, фасади будівель, нестандартні конструкції. Крім демонтажу Наше підприємство спеціалізується також і в монтажі зовнішньої реклами. Монтажні і демонтажні роботи є важливими і відповідальними етапами при будівництві будівлі.

Вартість на монтажні і демонтажні роботи прораховується виходячи з умов і місця монтажу або демонтажу. Розрізняють такі види:

  1. Монтаж «з ніг».

Це найдешевший вид монтажу або демонтажу, в залежності від того, що Вам необхідно. Якщо Ваша зовнішня рекламазнаходиться на невеликій висоті — до 2 метрів, такий монтаж Наші співробітники здійснюють «з ніг», без допомоги будь-якого обладнання. Для виконання такої роботи, потрібен один чоловік, але зазвичай це бригада з 2 і більше осіб.

  1. Монтаж «зі сходів»

Вартість такого монтажу буде вище, на відміну від звичайного. При прорахунку такого монтажу, Ми також враховуємо який обсяг і складність робіт. Якщо Ваша реклама знаходиться на висоті більше 2-х метрів, знадобляться сходи, а також бригада з 2-х чоловік мінімум.

  1. Монтаж «з автовишки»

Якщо зовнішня реклама знаходиться на висоті 4-х метрів, монтаж «зі сходів» Наші фахівці не працюють. Для робіт на такій висоті необхідна спеціальна техніка (автовишка, кран, обладнання альпіністів, ліси). На прорахунок такої зовнішньої реклами багато чого впливає: починаючи складністю розташування — закінчуючи обсягом робіт)