Навігація приміщеннь, покажчики

Власники, керівники сучасних торгових і розважальних центрів, супермаркетів, промислових і комерційних організацій прагнуть упорядкувати рух людей всередині будівлі або біля нього. Для цих цілей компанія «Арена 2000» проектує і виготовляє інформаційні покажчики в приміщенні, здатні скоординувати та провести відвідувача до потрібного місця.

Універсальність сучасних послуг

Предмети внутрішньої і зовнішньої навігації допомагають людям орієнтуватися в просторі, створюючи умови для швидкого знаходження і безперешкодного проходу в конкретне приміщення. Сучасну навігацію можна успішно поєднувати з рекламними носіями, переслідуючи відразу кілька цілей.

Наша компанія виробляє оригінальні рекламні продукти, вибудовуючи сучасні навігаційні структури. Великим успіхом користуються вуличні покажчики будинків, включають в себе сучасні рекламні елементи.

Ми виробляємо якісні та надійні вироби:

·         різних форм і конфігурацій;

·         об’ємні та світлові;

·         надійні і довговічні;

·         стилістично підібрані.

При необхідності будь-які покажчики в приміщенні будуть підібрані під корпоративний стиль, впевнено поєднуючись з навколишнім інтер’єром. І внутрішня, і зовнішня світлова навігація — не менш важливий продукт інформаційно-рекламного призначення. Наша компанія представляє цілі комплекси інформаційних стендів, зручних вивісок, схем розташування конкретних приміщень та об’єктів.