Новорічне оформлення, підсвічування фасадів

Єдиним у своєму роді святом, яке перетворює абсолютно все навколо, в святкову атмосферу — є новий рік. Прикрас вимагають фасади будівель, приміщення офісів і торгових центрів, вітрини торговельних точок і організацій. Наша компанія займається новорічною прикрасою та ілюмінацією, створюючи святкову атмосферу не тільки для відвідувачів, але і для самих співробітників самих різних установ.

Новий виток в старих справах

Кожен новий рік передбачає безліч нових починань, впровадження планів, ідей, здійснення задумів. Але атмосфера свята не повинна порушуватися, адже саме святковий настрій здатен внести максимум продуктивності в справи будь-якої організації. А новорічне оформлення вітрин дозволить залучити більше уваги до магазину, ресторану, кінотеатру, нічного клубу.

Без новорічного оформлення в Києві не обходиться практично жодна організація — всі вікна і вітрини повинні повідомляти про те, що тут завжди раді бачити гостей і відвідувачів.

Наша компанія пропонує:

·         Іграшки, сніжинки, світлодіодні гірлянди;

·         Декоративне освітлення в самих різних варіаціях;

·         Світлодіодний дощ на фасадах будівель;

·         Прожекторну підсвітку будівель.

·         Різні варіанти святкової ілюмінації.

Скляні вітрини є ідеальною платформою для втілення самих яскравих ідей. Наші співробітники мають великий досвід новорічного оформлення фасадів будівель, прикраси вікон і вітрин. Ми обговорюємо з замовниками кожну деталь, після чого робимо яскравішим Ваше життя і привабливіше — будь-який вид Вашої діяльності.