Панель-кронштейни

Якщо Ви хочете щоб Вашу зовнішню рекламу помічали на відстані, перш ніж зайдуть всередину Вашого магазину, салону, аптеки, тощо, тоді панель-кронштейн це відповідне рішення даної ситуації. Для тих, хто тільки зараз почав замислюватися про назовнішню рекламу для просування своїх послуг чи продукції – панель-кронштейн це те, з чого можна почати, те — що не вимагає великих фінансових затрат, але що важливо для компанії, яка тільки запустила свій бізнес.

Така зовнішня реклама дозволить яскраво і ефектно заявити про свою продукцію. Ви можете замовити в ПП «Арена 2000» панель-кронштейн як світловий (внутрішнє або зовнішнє підсвічування), так і не світлової. Кронштейни бувають різних видів — фігурні, круглі, прямокутні, в залежності від ваших цілей і побажань.

На сьогоднішній день такі конструкції є незамінними. Так як з кожним роком, все більше і більше клієнтів замовляють виготовлення і монтаж двостороннього панель-кронштейну. Така реклама відмінно працює, при розміщенні на фасаді будівлі, в якому знаходиться Ваша компанія. Для того, щоб замовити таку конструкцію, Вам необхідно звернутися до Наших фахівців, за телефонами:

(044) 426 99 55 або (067) 446 47 29 або написавши Нашим фахівцям по зовнішній рекламі на пошту reclama@arena2000.com.ua

Навіть якщо у Вас немає достатньо досвіду в зовнішній рекламі, або Ви робите це в перший раз, Наші дизайнери готові до Ваших послуг, дати рекомендації і порадити найкращі варіанти виготовлення панель-кронштейна згідно з вашими побажаннями.