Поклейка вітрин

Якщо Вам необхідна приваблива вітрина, Ви звернулися за адресою.

Поклейка вітрин – це особливо актуально, коли Ви знаходитесь в торговому центрі. Це єдиний спосіб якось виділитися серед інших і привернути увагу потенційного клієнта.

ПП «Арена 2000» допоможе Вам створити оригінальне оформлення вітрин і привернути увагу перехожих. Завдяки спеціальній плівці, яка призначена для зовнішніх умов — Oracal, є можливість зробити Вашу вітрину барвистою і привабливою. Плівка Oracal має багату кольорову палітру, що розширює можливості для малюнків і візерунків, які будуть на Вашій вітрині.

Наше рекламно-виробниче підприємство має в своєму розпорядженні тільки якісні матеріали, за допомогою яких Ми перетворимо Вашу вітрину в справжній витвір мистецтва. Головна Наша перевага полягає в тому, що незалежно від поверхні, яку необхідно буде поклеїти, Ми готові взятися за будь-яку роботу, без будь-яких обмежень, і виконати її якісно.

Крім поклейки вітрин,
ми також готові виконати інші роботи по поклейке плівки Ми також готові виконати інші роботи по поклейке плівки:
— поклейка плівки oracal на штендери, лайтбокси, інші рекламні носії;
обклеювання оракалом стін приміщень, поверхонь магазинів.

Поклейка вітрин плівкою, як Ми це робимо?
демонтаж – перед тим як зробити поклейку вітрини, необхідно спочатку демонтувати стару плівку оракал;
підготовка поверхні – перш ніж клеїти нову плівку, необхідно помити, а потім обробити спеціальними засобами вітрину, для того щоб плівка довгий час перебувала на вітрині;
поклейка – після того, як поверхня підготована, можна приступити до поклейки плівкою оракал вітрин;
обробка – після поклейки вітрини плівкою, необхідно обробити ті ділянки, на яких необхідно підрізати надлишки, або прибрати бульбашки;
здача – і як фінал здача об’єкта замовнику.