САЛОН КРАСИ, ФІТНЕС, СПА

Власники салонів краси, фітнес, спа в умовах великої конкуренції можуть вдатися до послуг зовнішньої реклами. Залежно від бюджету, компанія «Арена 2000» зможе запропонувати варіанти зовнішнього оформлення для вашогосалону краси або спа-салону. Все залежить від бюджету, яким Ви володієте. Навіть при самому скромному розкладі, у Вашому розпорядженні є мінімальні можливості зовнішньої реклами у вигляді:
вивіски над входом,
світлового короба,
інформаційного покажчика

Рекламно-виробниче підприємство «Арена 2000» пропонує повний комплекс послуг по зовнішній рекламі. Крім вищезгаданого мінімуму і якщо Ваш бюджет не обмежує можливості, Ми можемо запропонувати наступні вироби:
вивіска для салону краси – це «обличчя» Вашого салону, те що розповість про Ваші послуги ще задовго до появи клієнта на Вашому порозі; вивіска впливає на перше враження про салон, вона має продемонструвати Ваші переваги і головні «фішки».
об’ємні світлові літери – світлодіодне підсвічування є найефектнішим і найпомітнішим видом зовнішньої реклами для салонів краси, яка здатна притягнути до себе увагу майбутніх клієнтів. Логотипи можна монтувати на будь-яку поверхню. Їх перевага: тривала експлуатація, простота в установці, компактність.
штендер для салону краси – конструкція, яка встановлюється на ганок для інформування відвідувачів про послуги та режим роботи.
світлові короби, лайтбокси для салону краси — одна з переваг такого виду зовнішньої реклами — висока ударостійкість, стійкість до несприятливих умов і видимість в будь-який час доби.

 

 

Всю необхідну інформацію Ви можете дізнатися за телефонами:
(044) 426 99 55
(067) 446 47 29
або відправити запит на Наш email: reclama@arena2000.com.ua