Світловікороби, лайтбокси

Виготовлення рекламних світлових коробів

Половиною свого успіху будь-яка компанія зобов’язана якісному маркетингу. Серед успішних видів реклами, компанія «Арена 2000» може назвати цілий перелік світлових вивісок для фасадів і дахів будівель. Грамотно продуманий і успішно розміщений лайтбокс здатний привернути увагу потенційних клієнтів і значно підвищити іміджевий статус організації.

Оригінальний підхід до реклами

Наша компанія пропонує зручні та стильні рекламні лайтбокси в Києві. Подібні вироби можна вважати універсальними, так як вони можуть монтуватися в самих різних місцях:

·         на магазинах і торгових центрах;

·         на вокзалах або в метро;

·         в кінотеатрах і ресторанах;

·         на автомийках та СТО;

·         на виробничих підприємствах.

Сучасний світловий короб може знаходитися як на фасаді будівлі, так і поруч з ним. Наші співробітники узгоджують із замовником найменші нюанси, здійснюють монтаж і установку рекламного обладнання. У нас можна замовити рекламныий лайтбокс в будь-якій конфиігурації та розмірах.

Серед основних переваг рекламних лайтбоксів можна виділити їх багатофункціональність, різноманітність форм та можливість заміни зображення. У Нашій компанії на рекламні світлові короби ціна є досить демократичною та визначається в індивідуальному порядку.