Вхідні групи, козирки

Вхідна група – це не тільки поріг і двері, це цілий комплекс, в який входить цілий набір рекламних елементів, які ефектно виділяють вхід в магазин серед інших побудов. В оформлення вхідної групи можуть входити такі елементи зовнішньої реклами:

— козирок вхідної групи;
— об’ємні світлові букви;
— світлодіодна вивіска;
— світлові короби, лайтбокси;
— панель-кронштейны.

 

Виготовлення вхідної групи починається з того, що замовник визначає, що хоче бачити, ставить задачу.
На основі бачення замовником, Наші фахівці розробляють попередній макет, опрацьовуючи від матеріалу близько дверного простору до елементів вхідної групи. Вивіска в оформленні вхідної группи відіграє інформативну роль.

Рекламно-виробниче підприємство Арена 2000 виконує цілий комплекс робіт по оформленню фасаду. Ті, хто тільки збирається відкрити магазин або сервіс з надання будь-яких послуг, вже напевно задумалися про те, як привернути увагу покупця. Вхідна група – це те, з чого починається перше заочне знайомство з Вами і Вашим продуктом. Саме з цієї причини дуже важливо на першому етапі залучити людину, а не відштовхнути. Дуже важливо, щоб цю роботу зробили професіонали своєї справи. ПП «Арена 2000» має великий досвід роботи в зовнішній рекламі Київ і готова допомогти в комплексному оформленні магазину, ресторану і т.д. Ми зможемо виготовити вхідну групу з високоякісних матеріалів.

Замовляючи вхідну групу для ресторану чи піцерії Ви робите вклад в майбутнє. Така реклама не залишить нікого байдужим з перехожих. Вже сама по собі вивіска, рекламує Ваші послуги, навіть тоді коли Вас там немає. Саме з цієї причини ми настійно рекомендуємо не заощаджувати на фінансових коштах і робити тільки якісну вивіску. Для вхідної групи торгового центру відмінно підійде — світлова вивіска, яку буде видно навіть в темний час доби, це актуально особливо в зимову пору року, коли темніше набагато раніше.