Виробництво LED неону

Якщо вам потрібна яскрава вивіска, яка буде виділятися із загального потоку зовнішньої реклами – неонова вивіска – це те, що Вам необхідно. Така вивіска Вас виділить серед конкурентів, підкреслить Вашу індивідуальність.

Переваги неону, які можна виділити:
— рівномірність світіння;
— низьке електроспоживання;
— довгий термін служби.

Вивіска з неону – універсальний спосіб, виділитися з натовпу і створити унікальну рекламу, аналогів якої не існує.
Рекламно-виробниче підприємство «Арена 2000» має великий досвід виготовлення неонових вивісок, має для цього спеціально обладнаний неоновий цех, де відбувається створення неонової вивіски за Вашими кресленнями.
 

Неонові вивіски мають досить широке застосування. Така зовнішня реклама може бути як всередині, так і зовні. Усередині приміщення — це може бути інтер’єрна вивіска з неону з логотипом Вашого підприємства, яка прикрасить і зробить Ваше місце яскравим і помітним. Зовні — це може бути неонова вивіска при вході в торговий центр або приміщення.

Наше рекламно-виробниче підприємство займається виготовленням неонової реклами будь-якого розміру на власній виробничій базі, а Наша монтажна бригада готова зробити установку на будь-якому об’єкті.

Неон є одним з найбільш яскравих видів зовнішньої реклами. Завдяки такому типу реклами, можливі різні поєднання кольорів. Неонова вивіска не вимагає частих додаткових витрат на обслуговування, на відміну від вивіски з підсвічуванням.